Przejdź do treści

Urząd Gminy

Raport o Stanie Gminy Rąbino

Organizacja działalności samorządu

Konsultacje społeczne

Oświadczenia majątkowe

Przetargi na nieruchomości

Inne przetargi

Zamówienia publiczne

Konkursy

Petycje

Poradnik petenta (jak to załatwić?)

Nabór pracowników

Rejestry,ewidencje,wykazy

Zarządzenia Wójta Gminy

Obwieszczenia,komunikaty Wójta Gminy

Protokóły z sesji

Projekty Uchwał Rady Gminy

Uchwały Rady Gminy

Kontrole Urzędu

Gminne jednostki organizacyjne

Ważniejsze akty prawne regulujące pracę samorządu

Mienie komunalne

Kontakty i współpraca

Budżet, majątek, zobowiązania

Polityka wewnętrzna

Program Integracji Społecznej

Publiczny Wykaz Danych Środowiskowych

Projekty POKL

Wybory i Referenda

Centrum Kształcenia

Udostępnienie aktów prawnych

Przydatne Linki

Ochrona danych osobowych

Biuletyn Informacji Publicznej

Wybrani sołtysi i rady sołeckie na kadencję 2018-2023

sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

Batyń

Grzegorz Chołuj

  1. Agnieszka Kaczmarek

  2. Agnieszka Tarczyńska

  3. Michał Wiktorowski

  4. Agnieszka Kasińska

  5. Ryszard Korzeń

Biała Góra

Zofia Kozieł

  1. Katarzyna Kotowicz

  2. Bogdan Filipiak

  3. Patryk Ściechowski

  4. Malwina Borowska

Biernów

Rafał Krawczyński

  1. Krzysztof Grzywacz

  2. Jerzy Benke

  3. Dariusz Styczeń

  4. Mirosława Szyszka

Dąbrowa Białogardzka

Wiesław Stępień

  1. Magdalena Stępień

  2. Elżbieta Dobosz

  3. Małgorzata Gąsiorowska

  4. Maria Wojtów

  5. Krzysztof Ogórek

Gąsków

Władysława Zielińska

  1. Marek Marczak

  2. Marta Marczak

  3. Kamil Zieliński

  4. Magdalena Hamela-Foremniak

Głodzino

Jan Ciupak

  1. Wiesław Bednarz

  2. Angelika Zaworska

  3. Anna Szymańska

  4. Urszula Łuszczak

  5. Teresa Figura

Kłodzino

Ryszard Banasik

  1. Ewa Kozak

  2. Katarzyna Miszuto

  3. Leszek Sokołowski

Lipie

Beata Dżuła

  1. Marek Maluk

  2. Katarzyna Mińko

  3. Grażyna Myszka

  4. Mateusz Dereń

  5. Izabela Filipiak

Nielep

Marcin Bednarczyk

  1. Weronika Bednarczyk

  2. Anna Boryczko

  3. Anna Boczulak

  4. Ewelina Jońca

  5. Marzena Borowska

Rąbino

Joanna Maciążek-Piasta


  1. Karolina Rudzińska

  2. Dorota Kuśmierek

  3. Jan Napieraj

  4. Renata Albińska

  5. Małgorzata Klusek

Rąbinko

Iwona Łyjak


  1. Maria Redzimska

  2. Maria Kucharska

  3. Andrzej Szczygielski

  4. Mieczysław Galik

  5. Tadeusz Łyjak

Role

Andrzej Kloskowski

  1. Przemysław Jagodziński

  2. Grzegorz Szymeta

  3. Marcin Mazurkiewicz

  4. Ryszard Reichert

  5. Beata Łuczak

Rzecino

Maciej Wojas

  1. Robert Kręczkowski

  2. Jarosław Duda

  3. Anna Markiewicz

  4. Teresa Pasierbek

  5. Agnieszka Furmaniak

Stare Ludzicko

Ryszard Krawiec

  1. Maria Władczyńska

  2. Henryka Krawiec

  3. Janina Michta

  4. Zofia Wołoszyn

Świerznica

Iwona Aftyka

  1. Beata Metryka

  2. Kazimierz Olejnicki

  3. Kazimierz Metryka

  4. Teresa Bracka

  5. Ewelina Olejnicka